Policie hledá zloděje, kteří v Mladé Boleslavi vykradli garáž

 Policie hledá zloděje, kteří v Mladé Boleslavi vykradli garáž

Zdroj: Policie ČR

Jen pár dnů před koncem roku, konkrétně 29. prosince 2023, se dvojice zatím neznámých mužů vydala do ulice Šámalova v Mladé Boleslavi krást. Při jejich jednání je ale zachytily bezpečnostní kamery. Poznáte muže na kamerovém záznamu?

Reklama

Oba muži se vydali krást do podzemních garáží v ulici Šámalova v čase mezi 01:47 – 02:20 hodinou. Kamery je zachytily, jak si z garáží odnášejí sadu 4 kol na osobní vozidlo, křovinořez a dva rybářské pruty.  Dvěma majitelům způsobili škodu ve výši 21 tisíc korun. 

Jeden z mužů se nejprve pokusil vloupat do dvou bytových jednotek, konkrétně do jejich vstupních dveří a násilím je vypáčit, to se mu ale nepodařilo. O několik minut později, se ještě s druhým mužem, vydal do garáží, kde si společně odnesli již zmíněné zboží.

„Poznáváte muže na kamerovém záznamu? Pokud ano, nebo pokud máte jakékoliv poznatky k jejich totožnosti, ozvěte se prosím policistům z Mladé Boleslavi na tel. číslo 974 877 522 nebo 735 785 751, využít můžete i linku 158. Za jakékoliv informace, které by pomohly se ztotožněním mužů, předem děkujeme,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Zdroj: Policie ČR

Mladoboleslavští policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže, za což hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Zdroj: Policie ČR

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This