Policie pátrá po matce a dítěti a žádá veřejnost o pomoc

 Policie pátrá po matce a dítěti a žádá veřejnost o pomoc

Foto: PČR

Sedmnáctiletá Adéla Šrámková se nevrátila se svojí dcerou z povolené vycházky v neděli 1. srpna v odpoledních hodinách do střediska výchovné péče v Černovicích, kde má být s dcerou umístěna.

Do současné doby se do zařízení pro mládež nevrátila a je nekontaktní. Sedmnáctiletá dívka je vysoká přibližně 170 centimetrů, je štíhlé postavy, má středně dlouhé černé vlasy a hnědé oči. Dle zjištěných informací by mohla používat dětský kočárek s bílou korbou a červenou stříškou.

„Policisté po dívce a její dceři vyhlásili celostátní pátrání. Veškerými dostupnými informacemi, včetně popisu pohřešovaných, disponují policejní hlídky. Dívku společně s dcerou se však do současné doby vypátrat nepodařilo. Policisté po nich i nadále pátrají. Na základě zjištěných poznatků a provedených šetření policisté zjistili, že by se dívka s téměř tříměsíční dcerou mohla v současné době pohybovat na Ústecku, Děčínsku, zejména pak v lokalitě Rumburku a Krásné Lípy. Nelze ale její pohyb vyloučit na území jiného kraje,“ uvedla komisařka Stanislava Rázlová.

Policie žádá občany, kteří mají informace o tom, kde by se dívka s dítětem v současné době mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158.

Níže naleznete odkazy s podrobnějšími informacemi o pohřešovaných. V případě, že jsou odkazy neaktivní, byly již osoby vypátrány.

Pátrání po osobách

Pátrání po osobách 2

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This