Policisté hledají svědky dopravní nehody v Brodcích

 Policisté hledají svědky dopravní nehody v Brodcích

Foto: PČR

V pátek 9. října došlo krátce po 16. hodině odpoledne v obci Brodce k dopravní nehodě na křižovatce silnic II/610 a II/275.

Dvaatřicetiletá řidička osobního vozidla Toyota Yaris šedé barvy jela po hlavní silnici II/610 od Mladé Boleslavi na Benátky nad Jizerou, kde vjela vpravo mimo komunikaci a havarovala do pískovcového pomníku. Z místa byla s lehkým zraněním odvezena zdravotnickou záchrannou službou do mladoboleslavské nemocnice.

Dopravní policisté prověřují i případné ohrožení ze strany řidiče osobního vozidla Škoda Octavia šedé barvy, které jelo po silnici II/275 ve směru od obce Luštěnice a křižovatkou dále pokračovalo na Horky nad Jizerou. Řidič uvedeného vozidla nerespektoval dopravní značku „Stůj, dej přednost v jízdě“ a ohrozil tak řidičku, která ve snaze zabránit střetu havarovala mimo komunikaci.

Policie žádá svědky, případně řidiče neznámého vozidla, kteří by mohli přispět k objasnění dopravní nehody, aby kontaktovali telefonní číslo 702 207 848, případně se obrátili na linku 158.

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This