Policisté kontrolovali ubytovny na Mladoboleslavsku, našli pervitin i marihuanu

 Policisté kontrolovali ubytovny na Mladoboleslavsku, našli pervitin i marihuanu

V úterý 21. září 2021 zrealizovali mladoboleslavští policisté bezpečnostní opatření zaměřené na kontrolu ubytoven a v nich žijících osob v Mladé Boleslavi a Nové Vsi – Branžeži.

Během tohoto opatření zkontrolovali celkem 5 ubytoven a 208 osob.

Při kontrolách se zaměřili na to, zda se v ubytovnách nenachází osoby, které jsou vedené v celostátním pátrání, a také na to, zda cizinci mají platné doklady opravňující je k pobytu na území České republiky. Ani v jednom případě policisté u cizinců problém s doklady, nebo s povolením k pobytu na území České republiky nezjistili.

Co však policisté během kontrol odhalili, byly drogy.

V jednom případě zajistili gram pervitinu a půl gramu marihuany a jejich držitelům na místě udělili blokovou pokutu. V dalších dvou případech však policisté odhalili a následně zajistili více jak 600 gramů marihuany.

Za přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu tak v případě prokázání viny může její držitel skončit až na rok ve vězení.
Na bezpečnostním opatření se kromě policistů z Územního odboru Mladá Boleslav podíleli i příslušníci cizinecké policie a polští kolegové, kteří v Mladé Boleslavi působí v rámci projektu společných hlídek od začátku září.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This