Policisté pátrají po řidičce, která nenahlásila střet s cyklistou

 Policisté pátrají po řidičce, která nenahlásila střet s cyklistou

Foto: ilustrační / canva.com

Policisté dopravního inspektorátu z Mladé Boleslavi pátrají po řidičce osobního vozidla Škoda Octavia, která se 29. listopadu v 6:15 hodin střetla s cyklistou v obci Dobrovice.

Reklama

Dle mluvčí policie Barbory Schneeweissové se celá událost se stala poblíž křižovatky ulic 9. Května a 1. Máje. V jednu chvíli tam řidička osobního vozidla, při odbočování doprava do ulice 1. Máje, měla vjet do jízdní dráhy cyklisty a následně mělo dojít ke střetu.

Řidička na místě zastavila, cyklisty se dotázala, zda potřebuje pomoci a když on uvedl, že ne, z místa nehody odjela.

Povinností každého účastníka dopravní nehody, pokud dojde ze zranění osob, je celou věc neprodleně oznámit na Policii České republiky, což žena neučinila.

Policisté by proto k celé události potřebovali vyslechnout i zmíněnou řidičku a zároveň případné další svědky. Mělo by se jednat o ženu středního věku, vyšší hubené postavy.

„Žádáme tedy touto cestou výše zmíněnou řidičku vozidla Škoda Octavia, či případné další svědky, kteří celou událost viděli, aby se policistům ozvali na linku 158 nebo přímo policistům Dopravního inspektorátu Mladá Boleslav na tel. číslo 974 877 650. Za pomoc děkujeme“ dodala mluvčí policie Barbora Schneeweissová

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This