Policisté u Žďáru pátrají po ženě, které může jít o život

 Policisté u Žďáru pátrají po ženě, které může jít o život

Foto: Ilustrační

Desítky hasičů a policistů se psy pátrají už od včerejšího dne po dvaatřicetileté Aleně Polákové, která trpí depresemi a může se pokusit o sebevraždu. Poblíž obce Žďár bylo nalezeno její vozidlo, ovšem po ženě se slehla zem.

Od úterního podvečera intenzivně pátráme po 32leté Aleně Polákové, která má adresu svého přechodného pobytu v Olešnici na Semilsku v Libereckém kraji, kde momentálně žije se svým přítelem. Její zmizení nám telefonicky oznámil dne 6. října vpodvečer její otec, který žije ve Středních Čechách a na dceru se nemohl od neděle dovolat. Následnou prověrkou v místě jejího současného bydliště v Olešnici jsme zjistili, že tu byla naposledy viděna v neděli 4. října odpoledne,“ uvedla policejní mluvčí Iva Baláková.

Pohřešovanou ještě zaznamenala bezpečnostní kamera v Turnově na náměstí v pondělí 5. října kolem půl desáté dopoledne. V té době užívala osobní vozidlo značky Škoda Felicia červené barvy, které jsme dne 6. října kolem 18. hodiny našli zaparkované na lesním parkovišti v katastru obce Olešnice, vzdáleném asi 2 kilometry od místa jejího současného domova poblíž obce Žďársko – Skokovy. Zde její stopa končí.

Paní Alena Poláková je vysoká přibližně 165 cm štíhlé postavy. Má modrošedé oči a dlouhé, černé vlasy, které nosí obvykle vyčesané do culíku nebo do drdolu. Na snímku z bezpečnostní kamery je oblečená do světle šedé mikiny s kapucí a černých kalhot. Na nohou má bílé sportovní boty a s sebou černý baťůžek. Pohřešovaná žena trpí občasnými depresemi a v minulosti se už pokusila o sebevraždu, proto se její rodina velmi obává o její život. Můžete-li nám pomoci ji vypátrat, volejte prosím neprodleně linku 158,“ dodala policejní mluvčí.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This