Škoda Auto motivuje zaměstnance k očkování

 Škoda Auto motivuje zaměstnance k očkování

Společnost Škoda Auto vyhlásila na základě dohody s Odbory KOVO motivační program na podporu očkování zaměstnanců proti nemoci covid-19. Každý zaměstnanec, který se již nechal v rámci státního systému očkovat nebo absolvuje kompletní vakcinaci do konce září, získá jako odměnu body do interního programu benefitů v hodnotě 2 000 korun nebo dva dny volna. Informovala dnes Škoda Auto v tiskové zprávě.

Program je určen pro všechny kmenové i agenturní pracovníky, pravidla myslí také na zaměstnankyně a zaměstnance na mateřské či rodičovské dovolené. Cílem je ještě zvýšit podíl očkovaných a dále omezit riziko šíření nemoci ve firmě i společnosti jako celku. Zaměstnanci se prokáží certifikátem o ukončeném očkování některou ze schválených vakcín a vyberou si, jaký konkrétní benefit budou chtít využít. Získat lze až dva dny volna nebo body do interního programu benefitů.

Od začátku podporujeme očkování jako nejúčinnější způsob, jak se vrátit k normálnímu životu, a proto chceme motivovat a mimořádně ocenit ty kolegy, kteří chrání sebe i své okolí prostřednictvím očkování,“ říká Miroslav Kroupa, vedoucí řízení značky a interního týmu Anticovid.

Informační kampaň: Škoda Auto PROočkování

Škoda Auto spustila na jaře systém evidence zájemců o očkování a s využitím vlastního zdravotního personálu pomohla s vakcinací i mimo firmu, například v domovech pro seniory. Očkování ve Škoda Auto probíhá formou podpory Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi.

V rámci interní komunikace firma také spustila informační kampaň Škoda Auto PROčkování, která jednoduchou formou zaměstnancům odpovídá na nejčastější otázky, jež souvisejí s aplikací vakcíny proti nemoci covid-19, a současně přibližuje výhody, které vakcinace přináší, například v oblasti cestování nebo návštěv kulturních a sportovních akcí. Tváří kampaně se stali kolegové, kteří již ochrannou látku dostali.

1 Komentář

  • 2 Dny volna ? jsem teda zvědav. Po prvním očkování měla firma problém mě omluvit a po 4 hodinách mě hnali do práce. Nikoho nezajímalo že mi bylo zle nebo jsem nemohl ani zvednout ruku 😀

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This