Škoda Auto Vysoká škola zve na březnové dny otevřených dveří

 Škoda Auto Vysoká škola zve na březnové dny otevřených dveří

ŠKODA AUTO Vysoká škola zve všechny zájemce o studium na sobotní dny otevřených dveří, které se konají 11. března v sídle školy Na Karmeli 1457 v Mladé Boleslavi a 18. března na pražské pobočce na Jižním Městě vždy od 13:00 hodin.

Současní studenti vysoké školy návštěvníky provedou kompletní prezentací studijních programů a specializací, představí řadu benefitů a poradí, jak získat motivační program a řadu stipendií, které škola studentům poskytuje. Ani tentokrát nebude na závěr chybět coffee break, kde proběhne diskuze se studenty, akademiky a koordinátory zahraničního oddělení školy. Více na www.savs.cz.


ŠKODA AUTO Vysoká škola vznikla v roce 2000 jako první firemní vysoká škola v České republice. Jejím posláním je vzdělávat v ekonomických, technických a IT oborech, a současně aktivně připravovat studenty na jejich budoucí profesní život. V rámci studia totiž absolvují půlroční povinnou praxi, což je ve vysokém školství unikátní. Škola sídlí ve Vzdělávacím centru Na Karmeli, které nabízí zázemí krásného moderního kampusu.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This