ŠKODA Gaming Day

 ŠKODA Gaming Day

V Mladé Boleslavi proběhne Škoda Gaming Day. Láká nejen herní nadšence

Nadační fond Škoda Auto zve nejen herní nadšence všech věkových kategorií do Škoda Muzea v Mladé Boleslavi na jedinečnou událost.

V rámci hlavního programu Škoda Gaming Day se můžete těšit na finálová klání turnajů ve hrách League of Legends, FIFA a vůbec poprvé v České Republice také v NHL.

V rámci doprovodného programu budou probíhat zajímavé workshopy a přednášky na aktuální témata, nebo rozhovory s úspěšnými sportovci jako jsou mistr světa v hokeji Radim Vrbata, nebo šampion WRC 2 Honza Kopecký.

Dále si budete moci vyzkoušet virtuální realitu a zahrát třeba českou herní pecku Beat Saber. Chybět nebudou ani WRC simulátory pro maximální zážitek ve speciálních závodních křeslech, PC herní zóna s League of Legends a konzole PlayStation 4, na kterých si budete moci zahrát NHL 20 a FIFA 20.

Každá z populárních her bude mít na místě své ambasadory z řad herních či sportovních osobností.

Jste vášnivými hráči, nebo vás zajímá, jakým směrem s hraní ubírá? Máte sen potkat svoje sportovní, YouTube a Twitch idoly naživo?

Tuto příležitost vám zprostředkuje Nadační fond Škoda Auto exkluzivně v Mladé Boleslavi dne 18. 1. 2020 od 12h v prostorách Škoda Muzea.

Vstup na akci je zdarma.

FB: Škoda Gaming Day

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This