V Mladé Boleslavi se poprali cizinci s tyčemi a dlažebními kostkami

 V Mladé Boleslavi se poprali cizinci s tyčemi a dlažebními kostkami

Foto: Městská policie MB

Dvě hlídky strážníků a dvě hlídky Policie ČR byly o víkendu vyslány ke rvačce cizinců na křižovatce Šmilovského a Smetanova v Mladé Boleslavi. Některé z účastníků bitky strážníci ještě v noci znovu řešili u prodejny Žabka.

Včera po dvacáté hodině oznámil telefonicky občan na městskou policii, že se na křižovatce Šmilovského a Smetanova vzájemně napadá skupina cizinců. Před příjezdem hlídky ještě jednou oznamovatel zavolal, že rvačka cizinců eskaluje – mají v ruce tyče a hází po sobě dlažební kostky.

Na místo byly vyslány další dvě hlídky strážníků a od operačního důstojníka Policie ČR bylo zjištěno, že na místo posílá také dvě hlídky PČR. Na místě a v okolí bylo zjištěno celkem šest osob rumunské a ukrajinské národnosti. Účastníci uvedli, že vzájemného napadání se zúčastnili ještě dva muži – gruzínské a moldavské národnosti. Ti však nalezeni nebyli. Věc si na místě převzala Policie ČR, která jí dále řešila v rámci svých kompetencí.

Hodinu před půlnocí oznámil telefonicky pracovník prodejny Žabka na Staroměstském náměstí, že několik mužů u prodejny požívá alkohol. Hlídka na místě zjistila skupinu mužů, z nichž někteří popíjeli alkohol. Někteří z nich byli účastníky večerní rvačky ve Šmilovského ulici. Byli upozorněni na to, že porušují vyhlášku města, přestupek s nimi byl projednán a vyřešen na místě v příkazním řízení.

Reklama

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This