V Mladé Boleslavi srazil dva chodce a ujel. Policie hledá řidiče dodávky

 V Mladé Boleslavi srazil dva chodce a ujel. Policie hledá řidiče dodávky

Foto: Ilustrační

Dopravní policisté z Mladé Boleslavi šetří dopravní nehodu, ke které došlo včera 2. listopadu v 6:20 hodin na přechodu pro chodce na třídě Václava Klementa poblíž ulice Jaselská v Mladé Boleslavi.

Zatím neznámý řidič bílé dodávky srazil dvě osoby, 64letou a 46letou ženu. Střetem došlo ke zranění obou žen. Řidič dodávky sice z vozidla vystoupil, ale následně od dopravní nehody ujel, aniž by počkal do příjezdu policistů.

Policisté nyní po tomto řidiči pátrají a žádají veřejnost o pomoc. Pokud máte jakékoliv informace k výše zmíněné události, víte o jakého řidiče by se mohlo jednat, máte-li SPZ vozidla nebo jakékoliv poznatky k celé události, sdělte je prosím na linku tísňového volání 158 nebo přímo dopravním policistům v Mladé Boleslavi na tel. číslo 974 877 650,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Řidič podle poškozených žen mluvil špatně česky, s polským nebo ukrajinským přízvukem a měl být plešatý. Řídit měl bílou menší dodávku, která na sobě měla mít modrý pruh a nápis pravděpodobně testy systém nebo na kapotě velký kruhový nápis zelené barvy.

Podrobnější informace o vozidle nebo řidiči nejsou v tuto chvíli známy. „Děkujeme všem za pomoc s pátráním po řidiči vozidla,“ dodala Schneeweissová.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This