V sobotu zaměstnalo hasiče na Mladoboleslavsku několik požárů

 V sobotu zaměstnalo hasiče na Mladoboleslavsku několik požárů
PatoBox dřevěné skládací přepravky www.patobox.cz

Po pátečním nočním požáru kamionu, který převážel nová osobní vozidla, se hasiči na Mladoboleslavsku nezastavili ani během soboty. Došlo k poměrně velkému počtu požáru.

Požár osobního auta v Ledcích

Hodinu po půlnoci vyjížděli hasiči do obce Ledce, kde u rodinného domu vzplálo osobní vozidlo Škoda Fabia Combi.

Na místo vyjeli profesionální hasiči z Mladé Boleslavi a dobrovolní ze Semčic. Po jejich příjezdu bylo už vozidlo celé v plamenech. Během dvaceti minut bylo hořící vozidlo uhašeno.

Škoda byla vyčíslena na 25 tisíc korun, uchránit se nepodařilo vůbec nic. Příčina je stále v šetření.

Požár popelnic a automobilu v obci Struhy

Po čtvrt na čtyři ráno došlo k dalšímu požáru, a to v obci Struhy u Čachovic, kde podle volajících na tísňovou linku hořelo několik popelnic a vedle nich zaparkované vozidlo. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Benátek nad Jizerou a hlídka Policie ČR.

Požárem byly zasaženy tři plastové popelnice na plasty a částečně i vedle stojící vozidlo. Před naším příjezdem se požár snažili uhasit svědci pomocí hasících přístrojů. Během šesti minut se podařilo požár uhasit. Na místo vyjel i vyšetřovatel příčin vzniku požáru, který nyní zjišťuje, proč hořet začalo. Celková škoda je 45 tisíc korun, uchránit se podařilo větší část vozidla.

Hasiči vyjížděli také do Luštěnic

V Luštěnicích pak hořely saze v komíně. Naštěstí nešlo o velký požár a nedošlo k roztržení komínového tělesa. Škoda proto byla nulová, stejně tak i při požáru uhlí v násypce u kotle rodinného domu. Hasiči provedli  vyprázdnění násypky a kontrolu zařízení.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This