Výživové poradenství METABOLIC BALANCE®

 Výživové poradenství METABOLIC BALANCE®

Přejete si ozdravit tělo a trvale zhubnout? Zvolte Metabolic Balance® v Mladé Boleslavi

Unikátní výživový program Metabolic Balance je v nabídce služeb Revitalizačního centra Ajurvéda MB v Mladé Boleslavi od roku 2013. Pomáhá k trvalému zhubnutí, ozdravení těla a hormonální rovnováze.

“K programu Metabolic Balance jsem se dostala před 8 lety, kdy jsem se prostě necítila ve své kůži, měla jsem nějaká kila navíc po dvou těhotenstvích a toužila jsem po změně,“ uvedla Jarmila Klacková, dnes výživová poradkyně programu Metabolic Balance v Mladé Boleslavi.

Ajurvéda MB, Metabolic Balance

Metabolic Balance respektuje individualitu každého z nás. I v rámci stravování máme každý jiné potřeby – každému prostě sedne něco jiného.

Program je zaměřen prioritně na úpravu metabolismu, tedy látkové výměny v našem těle, na úpravu hormonální rovnováhy a srovnání tělesného biorytmu. Následné hubnutí je vlastně vedlejší produkt, ale velmi efektivní!“ říká Jarmila Klacková.

Metabolic Balance® je vhodný nejen pro lidi s nadváhou, ale i pro ty, kteří: 

  • chtějí svoje tělo ozdravit, např. se zbavit léků, které musí užívat v důsledku nevhodné stravy a hektického životního stylu
  • chtějí podpořit přirozené detoxikační procesy v těle
  • chtějí srovnat hladiny hormonů v těle
  • chtějí získat novou energii, kvalitní spánek a sebevědomí
  • hledají vhodné stravování s ohledem na zdraví a prevenci

Klienti se stravují na základě osobních plánů

Základem programu Metabolic Balance je osobní stravovací plán. Ten je sestaven speciálním počítačovým programem přímo v centrále Metabolic Balance v Německu. Klíčovými údaji pro jeho sestavení jsou laboratorní hodnoty krve, osobní míry a hmotnost klienta, informace o zdravotním stavu, popřípadě užívaných lécích a dále případné potravinové averze.  

Poradce pak provází klienta jednotlivými fázemi programu do vytouženého cíle. 

Důležité je, že v plánech jsou suroviny, které jsou běžně dostupné a snadno zpracovatelné. Příprava jídla je tedy velmi jednoduchá a nezabere mnoho času.

Metabolic Balance® v Mladé Boleslavi je tu pro vás v Revitalizačním centru Ajurvéda MB, Čechova 777.

Kontakt a více informací

Jarmila Klacková, tel: 606 900 366

Metabolic balance

Ajurvéda MB

 

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This