Vyzkoušejte nové kosmetické studio „Kosmetika Jiráková“ v Mladé Boleslavi

 Vyzkoušejte nové kosmetické studio „Kosmetika Jiráková“ v Mladé Boleslavi

Komerční sdělení

Jmenuji se Zdeňka Jiráková. Nově provozuji malé kosmetické studio „Kosmetika Jiráková“ v ulici 17. listopadu v Mladé Boleslavi. Nabízím řešení různých problémů pleti: nedostatečná hydratace, akné, citlivá pleť, vrásky nebo například pigmentové skvrny. 

Jednotlivá ošetření jsou vybírána s ohledem na konkrétní potřeby pleti a zahrnují: odlíčení pleti, diagnostiku, peeling, hloubkové čištění pleti, masáž, masku a závěrečnou péči (sérum, krém). V případě potřeby také barvení obočí a depilaci v obličeji. Délka ošetření je 70-90 minut.

Pracuji se španělskou profesionální kosmetikou Eberlin Biocosmetics. Společnost byla založena v roce 1984 ve Španělsku a má za sebou již více než 37 let výzkumu a vývoje kosmetických produktů.

Můžete si u mě zakoupit kosmetiku Eberlin na domácí použití nebo dárkový poukaz, dárek, který potěší každou ženu. V salonu je možné platit i platební kartou, nebo využít benefitní kartu Benefity.cz či Sodexo.

Přijďte si odpočinout a udělat něco pro svou pleť. Užijte si příjemné prostředí, relaxační hudbu a třeba i sklenku prosecca nebo šálek dobrého čaje.

Otevírací doba pondělí až pátek dle objednávek. Objednávky přijímám na telefonu 777 582 110. Těším se na vaši návštěvu!

Zdeňka Jiráková

kosmetikajirakova-mb.cz

2 Komentářů

  • Dobrý den,kolik stojí ošetření pleti a úprava obočí?Děkuji za odpověď Gavláková

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This