47. ročník Rally Bohemia: Oficiální program v prodeji

 47. ročník Rally Bohemia: Oficiální program v prodeji

ilustrační obrázek

Závodní víkend 47. ročníku Rally Bohemia začne v pátek (10. 7.) celodenním exhibičním programem na autodromu v Sosnové, kde budou k vidění soutěžní vozy různých historických etap.

V sobotu (11. 7.) se bude konat slavnostní start a zároveň první rychlostní zkouška „Staroměstská“ v centru Mladé Boleslavi. Dále bude závodníky, jako v roce 2019, čekat velké množství kratších RZ v okolí Liberecka.

Nedělní program (12. 7.) nabídne tři rychlostní zkoušky ve dvou průjezdech a závěrečnou RZ tradičně ve starém městě v Mladé Boleslavi. V harmonogramu i letos zůstala královská RZ Mogul Radostín, která se svými téměř 22 km je také nejdelší rychlostní zkouškou Rally Bohemia 2020.

Oficiální program v prodeji

I letos je pro diváky připravený tištěný program soutěže, plný zajímavých informací. Čtenáři se mohou těšit na mapy jednotlivých rychlostních zkoušek společně se seznamem diváckých míst.
Nechybí ani rozhovory s vybranými jezdci. Na otázky odpovídali piloti ze špičky startovního pole jako Václav Pech, Jan Černý nebo Filip Mareš.

Prostor také dostal vítěz roku 2005 Vojtěch Štajf, domácí matador Věroslav Cvrček, či loňský vítěz MČR mezi historickými vozy Vlastimil Neumann.

Oficiální Program Rally Bohemia 2020 je možné zakoupit v tištěné podobě od pondělí 29. června na následujících prodejních místech:
• Mladá Boleslav, ul. Havlíčkova – ČS OMV (naproti Tescu)
• Mladá Boleslav, Jičínská 1354 – ČS OMV (u zemědělské školy)
• Mladá Boleslav, Jičínská 1355 – ČS OMV (u kruhového objezdu u dálnice D10)
• Příšovice – ČS Shell na dálnici D10, u exitu 67 (v obou směrech)
• Malá Skála, Labe, – ČS GBO (u hlavní silnice E65)
• Hodkovice – ČS KM PRONA (u silnice I/35, u exitu 34)

Cena oficiálního Programu Rally Bohemia 2020 je 50 Kč.

Další informace k 47. ročníku Rally Bohemia naleznete na webové stránce nebo na facebookovém účtu.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This