BAXANT ŘEZNICTVÍ, prodejny zaměřené na české maso, ocenili odborníci

 BAXANT ŘEZNICTVÍ, prodejny zaměřené na české maso, ocenili odborníci

Prodejny BAXANT ŘEZNICTVÍ majitele Jana Baxanta mají jasné místo na mladoboleslavském trhu s masem a masnými výrobky.

Čerstvé maso z českých chovů

Dvě prodejny, z toho jedna v Benátkách nad Jizerou na Pražské ulici a druhá v Mladé Boleslavi v ulici u Stadionu, nabízejí pouze čerstvé maso z českých chovů. Každou z prodejen navštíví denně přes tisíc zákazníků.

Vepřové maso pochází z vlastních chovů firmy Skaličan z České Skalice. Stejně tak, jako drůbeží od dceřiné firmy Rabbit a hovězí maso od MASO UZENINY POLIČKA.

BAXANT řeznictví
BAXANT řeznictví, Benátky nad Jizerou

Prodejna roku ve Středočeském kraji

Hrdí jsou na čerstvé ocenění Prodejna roku ve Středočeském kraji za letošní rok, kterou uděluje Český svaz zpracovatelů masa a které získala prodejna v Benátkách nad Jizerou.

Jan Baxant
Jan Baxant přebírá ocenění Prodejna roku ve Středočeském kraji od Českého svazu zpracovatelů masa
BAXANT řeznictví
Ocenění Prodejna roku ve Středočeském kraji od Českého svazu zpracovatelů masa

Řeznická i lahůdkářská výroba

Samozřejmostí je i řeznická i lahůdkářská výroba. Z řeznické výroby je to například tlačenka, sekaná, karbanátky, uzená a pečená masa nebo polévky. Z lahůdkařiny se denně na jedné prodejně udělá přes 80 obložených baget a okolo 400ks chlebíčků.

BAXANT řeznictví


Zboží je možné si i předem objednat na sjednaný čas k vyzvednutí na prodejně. Také je možné si objednat předuzenou nebo naloženou vepřovou kýtu nebo naložené sele, krůtu a různé druhy mas ke grilování.

Spojeno s pekařstvím

Prodejny BAXANT ŘEZNICTVÍ jsou koncipovány na těsné spolupráci s firmou Merhautovo pekařství, což přináší zákazníkům velký komfort při nakupování, neboť mohou kromě masa, uzenin a masných výrobků nakoupit zároveň i veškeré pečivo na jednom místě…

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This