Bezdomovci napadli na náměstí Republiky v Mladé Boleslavi kolemjdoucí

 Bezdomovci napadli na náměstí Republiky v Mladé Boleslavi kolemjdoucí

Foto: Městská policie MB

V úterý kolem 22. hodiny obdržela městská policie oznámení, že nějací tři opilci obtěžují kolemjdoucí na náměstí Republiky. Na místě nakonec zasahovali jak strážníci, tak i policie a záchranná služba.

Reklama

Před příjezdem hlídky byla trojice sledována kamerovým systémem. Bylo vidět, že dva z trojice zřejmě slovně obtěžovali nějakou slečnu, které se zastal muž, zřejmě její partner,“ uvedl ředitel městské policie Tomáš Kypta.

Agresoři se muže pokoušeli fyzicky napadat a pronásledovali jej několik desítek metrů přes půl náměstí, kde již zasáhla hlídka strážníků a snažila se agresory uklidnit. „To se příliš nedařilo, proto musela být za pomoci hmatů a chvatů dvěma agresívním mužům nasazena pouta. Bylo zjištěno, že se jedná o bezdomovce, kteří se zdržují pod mostem nad D10, z nichž zde byl jeden cca před 2 hodinami kontrolován.,“ dodal Kypta.

Na místo se následně dostavila druhá hlídka strážníků i hlídka Policie ČR. Vzhledem k tomu, že napadená slečna začala kolabovat, byla na místo přivolána také záchranná služba, která dotyčnou ošetřila. Případ si na místě převzala Policie ČR a dále ho šetří jako podezření z trestného činu.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This