Další drážní domek v Čejetičkách byl zabezpečen

 Další drážní domek v Čejetičkách byl zabezpečen

Foto: mb-net.cz

Další nevyužívaný drážní objekt u železniční trati v Čejetičkách byl zabezpečen proti vnikání osob. Domek obývaly osoby bez domova, které jej obsadily bez souhlasu vlastníka.

Došlo zde již k několika požárům a prakticky neustále docházelo ke konfliktům mezi obyvateli příměstské části Čejetičky a těmito nezvanými nájemníky. Odbor bezpečnosti a prevence kriminality magistrátu proto jednal s vlastníkem objektu, aby objekt lépe zabezpečil. Díky tomu se během úterý 8. června podařilo objekt osadit kovovými mřížemi a zabránit tak vnikání cizích osob.

Foto: mb-net.cz

Jednalo se již o třetí objekt uvedeného vlastníka, jehož zabezpečení se podařilo odborem bezpečnosti a prevence kriminality s vlastníkem zajistit.

Foto: mb-net.cz
Foto: mb-net.cz

„Tím však aktivita odboru bezpečnosti a prevence kriminality v této příměstské části města Mladá Boleslav zdaleka nekončí. Spíše naopak. Zabezpečení objektů je pouze jedno z prvních opatření, která v součinnosti s městskou a státní policií zde budou realizována. V neposlední řadě je třeba zmínit, že probíhají další jednání s ČD za účelem demolice dřevěné kůlny, která se nachází v bezprostřední blízkosti zabezpečeného objektu a železničních kolejí,“ uvedl vedoucí odboru Vladislav Král.

I nadále v této příměstské části budou probíhat zvýšené kontroly ze strany městské a státní policie. Jak zdůraznil Vladislav Král, obě dvě složky i přes personální podstav ve svých řadách vykonávají výbornou práci na úseku zvýšení pocitu bezpečnosti nejen v této příměstské části Mladé Boleslavi. Cílem je zvýšit pocit bezpečí nejen obyvatel příměstské části Čejetičky, ale také návštěvníků této městské části.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This