Děcko vyzbrojeno odrážedlem zmizelo otci z OC Olympia k zemědělce

 Děcko vyzbrojeno odrážedlem zmizelo otci z OC Olympia k zemědělce

ilustrační foto

Včera v 10:53 h přijalo operační středisko městské policie v Mladé Boleslavi oznámení občana z Jičínské ulice, který u zemědělské školy zjistil opuštěné dítě bez rodičů.
Oznamovatel byl vyzván, aby na místě s dítětem vyčkal a ihned byla vyslána motorizovaná hlídka.

Po příjezdu hlídky na místo bylo současně přijato telefonické oznámení od operačního střediska Policie ČR o tom, že náhodně jedoucí řidička spatřila hlídku s dítětem a nedaleko si povšimla ženy, která má být jeho matkou (dítě i žena jsou asiaté).

Řidička proto domnělou matku veze na místo k hlídce MP.

Po prokázání totožnosti bylo ověřeno, že se skutečně jedná o matku ztraceného dítěte. Dítě bylo s otcem na nákupu v OC Olympia, kde se ztratilo v davu nakupujících a vybaveno rychlým odrážedlem nezj. značky společně s notnou dávkou hyperaktivity zmizelo warpovou rychlostí pryč.

Vše se však díky dobrotě a všímavosti obyvatel našeho města v dobré obrátilo, dítě se s rodiči opět shledalo.


Naše redakce si nemohla nevšimnout vybroušeného, pozitivně až dojemně laděného stylu svodky městské policie z tohoto dne.

Zdá se, že byl vrchní komisař Kypta v dobrém rozmaru a při telefonickém rozhovoru se k autorství spolu s operačním důstojníkem „doznal“.

Kromě výše uvedené zprávy o nalezeném děcku a šťastném konci, jsme našli i další, podobně laděné výstupy.
Posuďte sami:

Výpis ze svodky městské policie 23.9.

V 07:20 h telefonicky oznámila zaměstnankyně OSSZ v Mladé Boleslavi, že v Tovačovského ulici, kde mají zaměstnanci úřadu vyhrazené parkoviště, stojí jedno vozidlo, které nepatří nikomu z nich. Jako již v minulosti při oznámeních stejného typu hovořila s operátorem MP tak, jakoby on sám zaparkoval neoprávněně na uvedeném parkovišti. Přesto její oznámení bylo přijato velmi vřele a na místo byla vyslána hlídka milých ochotných strážníků, kteří na popisované vozidlo umístili výzvu k podání vysvětlení pro podezření z přestupku.

V 07:25 h na linku 156 telefonovala žena z Nádražní ulice a nesouvisle a nezřetelně komunikovala. Cíleným dotazováním a citlivou komunikací pracovníka operačního střediska nakonec vyšlo najevo, že v domě vedle mlékárny, kde dotyčná bydlí, se má nacházet nepřizpůsobivá žena – bezdomovkyně, která zde má dělat nepořádek, zvracet a všelijak jinak narušovat veřejný pořádek a občanské soužití. Na místo byla ihned vyslána motorizovaná hlídka MP MB, která však na uvedeném místě nikoho nezjistila, včetně oznamovatelky, která již při svém pseudooznámení uvedla, že odchází pryč. Hlídka prověřila celé okolí, ale všude panoval klid a mír.

V 19.55 hodin oznámil pracovník jedné z pizzerií, že mají v prodejně agresivního zákazníka pod vlivem alkoholu. Hlídka na místě zjistila již odcházejícího turistu z Polska, který nebyl spokojen s kvalitou produktu, neboť odmítal na své pizze mražené krevety a dožadoval se pouze čerstvě vylovených. Hlídka muže edukovala v zeměpisných znalostech a po zjištění, že nejsme přímořský stát, od čerstvých mořských plodů ustoupil a místo s prázdným žaludkem opustil.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This