Dva týdny bude zcela uzavřen výjezd z Mladé Boleslavi na Jičín

 Dva týdny bude zcela uzavřen výjezd z Mladé Boleslavi na Jičín

Foto: ilustrační / Google Maps

Od 25. července probíhá další etapa stavebních prací v Jičínské ulici, která úplně uzavřela úsek od křižovatky u OC Olympia (Mladá Boleslav) až ke křižovatce Řepov.

Uzavírka má trvat po dobu škodovácké dovolené do 9. srpna.

Doprava směrem na Jičín a opačně je vedena po značených objízdných trasách.

Objízdná trasa pro vozidla ve směru na Jičín:
Dálnice D10- MUK EXIT 53 Bakov nad. Jizerou-Buda-Býčina-Kněžmost- silnice II/268-Žantov-Soleček-MUK Horní Bousov zpět na silnici I/16 směr Jičín

Objízdná trasa pro vozidla ve směru od Jičína:
MUK Horní Bousov na silnici II/268-Soleček-Žantov- Kněžmost-Boseň-Dobrá Voda-MUK EXIT 57 Mnichovo Hradiště- D10 směr Mladá Boleslav.

Situaci na místě sleduje i městská policie a Policie ČR a budou trestat řidiče, kteří nebudou respektovat zákaz vjezdu. Tuto stavbu zajišťuje ŘSD a povolení vydává krajský úřad. Město tuto dlouhodobě plánovanou opravu nemohlo ovlivnit, pouze se podařilo nasměrovat uzavírku do doby škodovácké dovolené, kdy je ve městě relativně klidněji,” uvedl tiskový pracovník magistrátu Mladé Boleslavi Šubrt.

3 Komentářů

  • No je to fajn ,jako každou škodováckou dovolenou.No bohužel mi z SPC a jiné podniky to volno nemáme a proto se do práce nějak dostat musíme že.A je suoerr že ve stejnou dobu se bude opravovat i kost Kosmonosy -Stakory a i prý Jemnická možná objížďka.Prostě fajn a děkujeme za každoroční bojovou hru.Si ani na ten benzín nevyděláme.No já pofrčím na kole,někteří na Boží Vodu ….Ale ti co to tady neznají holt musí ,,na Ještěd a zpět”🤣👍

    • Nikdy se nemůžete zavděčit všem. Pravděpodobně se to udělat musí a tato varianta mi přijde z celkového hlediska nejméně bolestivá.

  • Zdravím, škoda, že v průběhu zastavení výroby ve Škodovce byla Boleslav úplně mrtvý město. Kdyby se chtělo, tak se tomohlo udělat v ty době. Určitě to bylo naplánovaný dlouho dopředu. Jenom chtít premejslet a nestavet zbytečný cyklostezky, který využívá minimum lidí, protože většina jezdí po normálním chodníku.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This