FestCest 2020: Prožijte dobrodružství ostřílených cestovatelů na zámku Stránov

 FestCest 2020: Prožijte dobrodružství ostřílených cestovatelů na zámku Stránov

S cestováním je to letos složitější. Na zámku Stránov se vám ale zanedlouho nabídne možnost, objevit různé kouty světa a chutě vzdálených krajů skrze dobrodružství ostřílených cestovatelů.

Na 1. ročníku FestCest 2020 vystoupí 25. července několik světoběžníků, jako je Miky Škoda – „Můžeš (po)dělat cokoli“, Slávek Král – „Stopem se psem v Asii“, Libor Hoření – „V uzavřené komunitě mezi Inuity na Aljašce“ nebo Tomáš Pachman – „Cestování obyčejného kluka aneb jak si stopnout tank?“.

Povyprávějí zážitky z cest, předají rady a tipy vyzkoušené v praxi i doporučení, jak začít cestovat. Uvidíte a uslyšíte, jak se cestovatelé a dobrodruzi připravují na své expedice, co je k tomu motivuje a co všechno přežili a objevili. Nebude chybět ani prostor na pár dotazů a možnost ulovit si podpis, knihu nebo kus slova s vystupujícím ihned po jeho vystoupení.

Akce bude probíhat téměř celý den od 10 do 22 hodin.

Doprovodný program

FestCest nabídne také doprovodný program, jehož součástí bude například jóga, povídání o kávě nebo krátké divadelní scénky skupiny Blama.

Odpočinek si budete moct dopřát při prohlídce zámku nebo v zámecké zahradě. Nebudou chybět ani stánky s jídlem a pitím.
V neposlední řadě na vás čekají specialisté na cestovatelské pomůcky, outdoor oblečení, kempařské vybavení, jídlo na cestách apod.

Příjemnou atmosféru završí kapela Delated.

Vstupenky můžete zakoupit za 420 Kč (na místě za 500 Kč). Děti do 10 let mají vstup zdarma. Koupí vstupenky též uděláte dobrý skutek, jelikož 10% z ceny vstupenky půjde na rekonstrukci a podporu zámku Stránov.

Web – FestCest.cz
FB – Festcest
IG – FestCest

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This