Festival vánočních stromků začíná v pátek 2. prosince

 Festival vánočních stromků začíná v pátek 2. prosince

Již nyní ve Sboru českých bratří vrcholí přípravy na třídenní akci. Na páteční zahájení zazpívá americko-česká zpěvačka Liana Braunová Derner a také sbor Paprsek, a poté se rozsvítí všech více než 40 stromečků ozdobených firmami, které tímto přispívají na dobročinné účely.

Reklama

Kromě možnosti ozdobit si vlastní vánoční stromeček nabízí akce zároveň příležitost přispět nadačnímu fondu na aktivity pro děti v našem regionu či finančně podpořit léčbu těžce nemocné Venduly, veškerý výtěžek ze vstupného půjde na tyto dobročinné účely.

Návštěvníci uvidí například preclíkový, pivní, tradiční český či uzenářský stromeček a desítky dalších. Zapojily se už téměř čtyři desítky firem, škol a školek z Mladoboleslavska, jejichž stromečky budou lidé moci obdivovat.

Realitní kancelář DRINK stromeček ve Sboru českých bratří
Stromeček realitní kanceláře DRINK

Patronka akce, českoamerická muzikálová zpěvačka, šansoniérka a operní zpěvačka Liana Braunová Derner rozsvítí nadační stromek ve stylu Fantoma opery, a zazpívá nejznámější písně z tohoto muzikálu.

Hudební vystoupení jsou připravena také na sobotu a neděli, vždy v 16 hodin, výstava bude ale přístupná po oba víkendové dny od 9 do 19 hodin.

Na děti čeká workshop zdobení perníčků, menší děti se mohou zapojit do hledání vánoční pohádky a větší do kvízu o tradičních českých Vánocích.

Další podrobnosti naleznete přímo na webu Nadačního fondu Šance pro děti ZDE.

zdroj: mb-net.cz

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This