Hledají se Zapomenuté příběhy Mladoboleslavska

 Hledají se Zapomenuté příběhy Mladoboleslavska

Foto: Zapomenuté příběhy Mladoboleslavska

Znáte nějaký zajímavý příběh spojený s Mladoboleslavským regionem? Máte doma historický artefakt nebo archivní fotografie? Přihlaste je do výzvy Zapomenuté příběhy Mladoboleslavska, kterou v rámci projektu Kultura má zelenou společně vyhlašují Nadační fond Škoda Auto a nadační fond Bohemian Heritage Fund.

Příběh, ale také artefakt nalezený na půdě, archivní fotografie, vzácné rarity vztahující se k lokalitě, zkrátka jakoukoliv zajímavost vztahující se k mladoboleslavskému regionu může přihlásit kdokoliv do 31. března 2021 na www.kulturamazelenou.cz.

Nejzajímavější příběhy a předměty budou finančně odměněny částkou až 30 000 korun. Kolektivní paměť Mladoboleslavska pak bude představena v příštím roce v podobě multimediálního projektu.

Grantová výzva: Nová vize pro kulturu

Nadační fond ŠKODA AUTO ve spolupráci s Bohemian Heritage Fund vyhlašuje také otevřenou grantovou výzvu Nové vize pro kulturu, jejímž cílem je nastartovat kulturu na Mladoboleslavsku po koronavirové krizi a najít nové možnosti a umělecké formy přizpůsobené změněným podmínkám.

Tato výzva mezi žadatele rozdělí 1 100 000 korun. Zájemci mohou své projekty přihlašovat do 28. února 2021. Více informací se dozvíte na www.kulturamazelenou.cz.


Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This