Lucie Ducháčová nabízí na Mladoboleslavsku služby koordinátorky akcí

 Lucie Ducháčová nabízí na Mladoboleslavsku služby koordinátorky akcí

Koordinátorka Lucie Ducháčová

Plánujete svatbu, rozlučku se svobodou nebo jinou oslavu? Zvažte přizvání koordinátorky! Lucie Ducháčová nabízí na Mladoboleslavsku koordinaci svateb, rozluček se svobodou nebo narozeninových a jiných oslav. K této činnosti ji původně dovedly zkušenosti z vlastní svatby, nyní má za sebou již několik úspěšných projektů. Jejím posláním jsou spokojení hosté ale i pořadatelé, ze kterých sejme břímě organizace, aby si všichni zúčastnění mohli naplno užít důležité životní okamžiky.

Proč oslovit koordinátora? A jaké akce si podle Vás koordinaci žádají?

Každý, kdo pořádá společenskou akci, kde bude v rámci programu potřeba organizovat skupinku lidí, může využít služeb koordinátora. Často se jedná o svatby, rozlučky se svobodou ale i nejrůznější oslavy.

Svatba koordinovaná Lucií Ducháčovou. Foto: Lukáš Komárek

Zajistím, aby akce probíhala hladce a dle plánu. Rychle odhalím případné zádrhely a zajistím, aby na celkový koncept akce neměly žádný nebo minimální vliv. Jednoduše řečeno – postarám se o to, aby vše běželo podle plánu a pokud by k nějaké odchylce došlo, tak aby to nikdo nepoznal.

Nabízím několik forem spolupráce od základních až po kompletní služby. Záleží na klientovi, do jaké míry si bude přát organizaci akce z mé strany zařídit.

Jako příklad mohu uvést koordinaci červnové svatby u zříceniny hradu Zvířetice, kde jsem zajistila například fotografa, dekorace, květiny, kapelu, hudbu k obřadu, catering, pronájem stanu, vizážistku nebo i tiskoviny. Tři měsíce intenzivní práce zahrnovaly také nonstop podporu snoubenců na telefonu, průběžnou kontrolu svatebního místa a dodavatelů. Následně jsem koordinovala celý svatební den (obřad, oběd, zábavu) a na starosti jsem měla i úklid druhý den, takže pro nevěstu a ženicha opravdu bez starostí. Snoubenci si sami zajistili pouze šaty, prstýnky a následně si řekli své „ano“.

Svatba koordinovaná Lucií Ducháčovou. Foto: Lukáš Komárek
Svatba koordinovaná Lucií Ducháčovou. Foto: Lukáš Komárek

Co Vás vedlo k rozhodnutí stát se koordinátorkou?

Za to může moje vlastní svatba. Šetřili jsme na špatných místech a koordinátora vůbec nezvažovali. Říkali jsme si: „Ono to přece nějak dopadne“. Dopadlo to tak, že tuto pozici volně převzala moje maminka a tak si naši svatbu vůbec neužila a spoustu důležitých momentů promeškala.

Jaké máte zkušenosti? Jaké akce už máte za sebou?

Mám za sebou již několik svateb, narozeninových oslav. V zásadě se v této oblasti pohybuji už odmalička – maminka je floristka a taťka DJ, takže „pod pokličku“ nakukuji už nějakou tu řádku let. Moje vlastní největší akce zatím byla svatba se 70 hosty.

Máte nějakou zajímavou zkušenost nebo perličku z akce, kterou jste koordinovala?

Perličky jsou skoro na každé svatbě. Nejčastěji při svatebních hrách nebo během dne jsou to spíše takové roztomilé maličkosti, jako malé družičky s prstýnky, které se během obřadu rozhodnou, že běhat za motýlky je lepší. Jindy pak svatebčané, kteří v trávě hledají snubní prsteny nebo bučící kráva, která trvale přerušovala proslov tatínka před zahájením hostiny. Ještě mě napadá situace, kdy uletěl balonek, který měl prozradit pohlaví očekávaného miminka.

Svatba koordinovaná Lucií Ducháčovou. Foto: Lukáš Komárek

Jak se na Vás mohou zájemci obrátit? S jakým předstihem?

Záleží co všechno požadují. Pokud jim jde o pouhou koordinaci svatebního dne, stačí 3 měsíce před akcí. Pokud chtějí pomoci s kompletní organizací akce, ideální je první schůzka rok před svatbou (po zásnubách), abychom měli čas a prostor vybírat z těch nejlepších subdodavatelů.

Mám webové stránky Zažijto.cz, kde je možné najít veškeré kontakty nebo odeslat nezávazný dotaz skrze formulář. Najdete mě také na Facebooku a Instagramu.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This