Městský bazén v Mladé Boleslavi se znovu otevřel pro veřejnost

 Městský bazén v Mladé Boleslavi se znovu otevřel pro veřejnost

Už potřetí během koronavirové krize město Mladá Boleslav znovuotevírá krytý městský bazén. Od úterý 1. června je možné jej znovu navštívit, za podmínek, která pro provoz stanovilo ministerstvo zdravotnictví.

Návštěvníci se při vstupu do městského bazénu musí prokázat negativním testem, který podstoupili v oficiálním odběrovém centru, certifikátem o očkování, nebo dokladem o prodělání nemoci covid-19 v posledních 180 dnech.

Návštěvníci se musí připravit i na další omezení. V bazénu může být v jeden čas maximálně 200 osob, proto se zatím nebudou prodávat vstupy delší, než na 3 hodiny. Omezení čekají i na návštěvníky wellness – zde může být najednou pouze 15 osob a mimo provoz bude parní komora a vyvíječ ledové tříště.

Pětiměsíční nucenou odstávku pracovníci městského bazénu využili k údržbě a opravám. Lidé mohou využít i služeb restaurace a posezení na terase bazénu, kde je otevřeno od 11 do 22 hodin. Další podrobnosti o provozní době a podmínkách vstupu lze najít na webových stránkách www.saramb.cz.


Občerstvení Letadlo – R10 ve směru na Liberec u Bakova nad Jizerou

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This