Mladoboleslavské divadlo bude od středy opět hrát pro veřejnost

 Mladoboleslavské divadlo bude od středy opět hrát pro veřejnost

Městské divadlo Mladá Boleslav bude od středy opět hrát pro veřejnost. První dva dny budou patřit derniéře inscenace Kočka na rozpálené plechové střeše v režii Petra Svojtky s Malvínou Pachlovou a Milanem Ligačem v hlavních rolích. V pátek hru vystřídá premiéra inscenace Pes Baskervilský, informovala v tiskové zprávě Denisa Kábrtová z divadla.

Jednu z nejznámějších příhod světoznámého detektiva Sherlocka Holmese režíroval Petr Mikeska a v hlavní roli uvidí návštěvníci Petra Prokeše jako Sherlocka Holmese a Romana Teprta jako doktora Watsona.

Na další premiéru se diváci mohou těšit hned 14 dní poté, tedy v pátek 18. června. Bude jí klasická Moliérova komedie Zdravý nemocný. Hlavní roli hypochondra Argana ztvární Petr Bucháček, režie se ujal Jiří Š. Hájek. „Premiéry ovšem nebudou jediné, co si diváci budou moci z programu vybrat, těšit se mohou i na reprízy osvědčených titulů z malé scény, inscenací Na ústupu nebo Pravda. Oba vzhledem k přetrvávajícím vládním nařízením odehrajeme na velké scéně,“ uvedla Kábrtová.

Od čtvrtka 25. června divadlo odehraje několik inscenací pod širým nebem na zámku Sychrov. Tentokrát se diváci mohou těšit na Psa Baskervilského a komedii Saturnin.

Hygienická opatření

Návštěvníci divadla musí dodržovat přísná hygienická opatření. Lidé musí mít buď negativní test na koronavirus nebo být alespoň 22 dní po první dávce očkování, případně do 180 dní od prodělání nemoci covid-19.

Podrobné informace o návštěvě divadla a hygienických opatřeních najdete ZDE.
Program divadla – červen 2021

Zdroj: ČTK

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This