Mladá Boleslav nadále jedná s Českou poštou o budoucnosti poboček

 Mladá Boleslav nadále jedná s Českou poštou o budoucnosti poboček

Foto: mladaboleslav.cz

Jednání o zachování pobočky pošty v severním sídlišti v Mladé Boleslavi nadále pokračují. V současné době je prakticky jisté, že se po 1. červenci zachová provoz pobočky na třídě Václava Klementa a naopak s velkou pravděpodobností skončí pobočka na náměstí Republiky. Vedení města a pošty nyní ale především jednají o možnosti zachovat poštu v Havlíčkově ulici a naopak zrušit hlavní poštu na Komenského náměstí.

Reklama

 „Zachování pošty na sídlišti je pro nás od začátku prioritou, protože v jejím okolí žijí tisíce lidí a je zde i nejlepší možnost parkování. Uděláme proto vše potřebné, aby tato pošta zůstala v provozu. Shodli jsme se ale s vedením České pošty na tom, že je třeba prověřit možnost rozšíření obslužných přepážek na poště v sídlišti ze stávajících tří na šest, a to proto, aby byla její kapacita odbavování klientů srovnatelná s kapacitou hlavní pošty na Komenského náměstí,“ řekl primátor Raduan Nwelati, podle nějž jsou jednání s vedením pošty konstruktivní a vstřícná.

V případě, že bude technicky možné poštu v Havlíčkově ulici rozšířit, město s Českou poštou dojedná podmínky, za které by směnilo hlavní poštu na Komenském náměstí za objekt pošty v sídlišti, jenž vlastní město Mladá Boleslav. S tímto záměrem Česká pošta předběžně souhlasí.

Zdroj: mb-net.cz

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This