Policie hledá cyklistu, který na přechodu v Mladé Boleslavi srazil chlapce

 Policie hledá cyklistu, který na přechodu v Mladé Boleslavi srazil chlapce

Foto: Ilustrační

Dopravní policisté od začátku května pátrají po cyklistovi, který na přechodu pro chodce v Mladé Boleslavi srazil nezletilého chlapce a z místa ujel, aniž by mu poskytl pomoc.

Reklama

K události došlo na třídě Václava Klementa 2. května ve 14:15 hodin. Cyklista měl být muž středního věku cca 45 – 50 let, který měl kratší prošedivělé vlasy a na hlavě nasazenou helmu.

Dopravní nehodu vidělo několik svědků, kteří se k chlapci seběhli a zjišťovali jeho zdravotní stav. Chlapec utrpěl tržné poranění v oblasti rtu. Vzhledem k tomu, že policistům byla nehoda oznámena následující den, nemají vyslechnuté žádné svědky, kteří chlapci na místě pomáhali.

Žádáme všechny svědky, kteří v době incidentu na výše zmíněném místě byli, aby se policistům přihlásili a poskytli jim informace o průběhu celé události a informace k popisu cyklisty. Stejně tak žádáme cyklistu, který byl jedním z účastníků nehody, aby se policistům přihlásil a pomohl celou událost objasnit. Ozvat se můžete na linku 158 nebo přímo policistům dopravního inspektorátu v Mladé Boleslavi na tel. číslo 974 877 650 nebo 702 207 848,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Zdroj: Policie ČR

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This