Mladoboleslavský sportovec roku 2020. Hlasujte pro své favority

 Mladoboleslavský sportovec roku 2020. Hlasujte pro své favority

Foto: mb-net.cz / Mladoboleslavský sportovec roku 2018

Je tady další ročník prestižní ankety Mladoboleslavský sportovec roku, kterou město před pár lety obnovilo. I tentokrát pro své favority můžete hlasovat také vy, vybírat můžete z devatenáctky jmen a spolurozhodnout tak o tom, kdo zvítězí v kategorii jednotlivec.

Ankteru najdete na titulní straně webu města, ve spodní straně úvodní stránky.

Nominace vycházely nejen z tipů veřejnosti, ale oslovili jsme také naše domácí kluby a s jejich trenéry jsme se radili o tom, na koho rozhodně nesmíme zapomenout. Věřte, že jsme dlouho zvažovali, zda v této složité situaci anketu letos vůbec vyhlašovat, ale nakonec všechna pro jasně převážila proti. Myslím si, že by byla velká škoda znovuzrozenou anketu na rok uspávat, a navíc se i ve značně okleštěném sportovním kalendáři objevila opět spousta skvělých výkonů a výsledků našich sportovců, které si určitě stojí za to připomenout,“ uvedl náměstek primátora Daniel Marek.

O konečném pořadí ve zmíněných kategoriích bude jako obvykle rozhodovat odborná komise složená z více než padesátky sportovních funkcionářů, novinářů, ale také politických zástupců města a osobností sportovního a veřejného života z našeho města.

Hlasování končí 15. února. Galavečer nebude.

Samotné hlasování, jak mezi odborníky, tak návštěvníky webu, skončí v pondělí 15. února. ¨

„S jednou výraznou změnou však bohužel musíme počítat, i když mě to velmi mrzí. Z důvodu nejasné pandemické situace jsme totiž letos museli upustit od slavnostního galavečera. Přeci jenom lze jen těžko odhadovat, jaká situace bude panovat v březnu, kdy se anketa tradičně vyhlašuje. Proto od začátku pracujeme s on-line verzí vyhlášení, abychom vám to alespoň částečně vynahradili,“ doplnil náměstek Marek.

Záznam vyhlášení výsledků a předávání cen bude v premiéře vysílán 4. března od 18 hodin na webu scena2020.cz a na IPTV První boleslavská.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This