Mladoboleslavští strážníci řešili na Silvestra pár opilců a drobnější přestupky

 Mladoboleslavští strážníci řešili na Silvestra pár opilců a drobnější přestupky

V průběhu silvestrovské noci dohlížely početně posílené hlídky strážníků MP v celé Mladé Boleslavi nad bezpečností osob a majetku.

I když někdo se silvestrovské noci nemusel „dočkat“, jako opilá žena, která se, dle oznamovatele, dobývala do zaparkovaného vozidla v Havlíčkově ulici před třetí hodinou odpolední.

Hlídka na místě zjistila třiačtyřicetiletou ženu v silně opilém stavu, která se opírala o vozidlo. Na místě zjištěno, že zaparkované vozidlo není jejím majetkem a k jeho poškození nedošlo.
Po cca 5 minutách se na místo dostavil přítel opilé ženy. Ženu si převzal a odvezl autem.

Strážníci zejména od 23,30 hodin se zaměřily na místa, kde se schází nejvíce oslavujících občanů (Staroměstské náměstí, náměstí Republiky, okolí obchodního domu Kaufland a okolí obchodního domu Bondy).

Na Staroměstském náměstí byl zjištěn silně podnapilý devětatřicetiletý občan polské národnosti, který nereagoval na žádné podněty, proto byla na místo přivolána RZS, která jej převezla do nemocnice. Při následných kontrolách po celém městě včetně autobusového a obou vlakových nádraží již hlídky nezjistily žádné závažnější porušení zákona.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This