Strážníci museli zpacifikovat opilého velmi agresivního cizince

 Strážníci museli zpacifikovat opilého velmi agresivního cizince

Před dvaadvacátou hodinou na Nový rok při dohledu v parku Na Výstavišti, zahlédla hlídka strážníků v ulici Husova dva muže, kteří se fyzicky napadali.
Uvedená hlídka se hned dostavila na místo, kde zjistila muže slovenské národnosti, který byl fyzicky napaden mužem zřejmě ukrajinské národnosti. Hlídka oba od sebe odtrhla.

U útočícího muže se nepodařilo zjistit totožnost, mluvil zřejmě ukrajinsky, s hlídkou nechtěl spolupracovat, strážníkům nadával slovy „suka“, chuj. Útočník se i nadále choval agresivně, opakovaně chtěl muže slovenské národnosti a následně i hlídku MP fyzicky napadnout. Proto byl za použití donucovacích prostředků (hmatů a chvatů) sveden na zem, kde mu byla přiložena pouta.

Následně byl převezen na interní příjem, kde lékař rozhodl o jeho umístění na záchytnou stanici. Při vyšetření na interním příjmu se stále choval agresivně, poplival čekárnu a neustále nadával všem kolem sebe.

Dechovou zkouškou na přítomnost alkoholu bylo u muže zjištěno 2,22 promile alkoholu. Po vyšetření byl umístěn na záchytnou stanici. V 06,00 hodin po vystřízlivění muže byla zjištěna jeho totožnost.

Jeho jednání bude oznámeno na příslušný odbor Magistrátu města Mladá Boleslav.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This