Mlýn Doroty Máchalové bude hostit 5. ročník festivalu Mlýnská kola

 Mlýn Doroty Máchalové bude hostit 5. ročník festivalu Mlýnská kola

Dolní Bousov zahájí letní prázdniny již 5. ročníkem festivalu v srdci Českého ráje Mlýnská kola. Kdo by neznal starobylý mlýn ve Střehomi, kde se točila legendární česká pohádka s Čerty nejsou žerty? Právě na mlýně ve Střehomi vypukne v sobotu 9. července od 16:00 pátý ročník kulturně‑hudebního festivalu MLÝNSKÁ KOLA 2022.

Na co se letos můžete „na mlejně“ těšit? Co se týká hudební nálože, dorazí zlínská pop-rocková kapela MERS, rockeři z Benátek nad Jizerou Pankyho úlet, z Nové Teliby přispěchá místním známý boyband s poetickým názvem Žebřík do kurníku. Z Mladé Boleslavi na festival zavítá oblíbená punk-rocková studentská kapela Wotazn?k. Hvězdou večera bude známá česká skupina zakázanÝovoce s hity Město andělů nebo Alkoholka. Závěrem bude podium patřit skupině BSE BAND z Mladé Boleslavi se specifickým žánrem agro metalem. Nakonec je připravena retro diskotéka.

Kromě hudby se můžete těšit také na dobré jídlo a pití. Na baru se budou čepovat kromě tradičních piv také pivní speciály z okolních minipivovarů. Pro jedlíky budou připraveny pochoutky z grilu a další kulinářské speciality. Tradičně bude bar nabízet kromě bohaté nabídky drinků nápoje z dolnobousovské likérky a ochutnávky značkových rumů.

Pro návštěvníky je připraven doprovodný program pro děti a dospělé, soutěže, fotokoutek, tombola, ve které můžete vyhrát sud piva nebo mlynářská stezka a mnoho dalšího.

Přímo v místě je zajištěné parkoviště a stanové městečko zdarma.

Předprodej vstupenek na festival za zvýhodněnou cenu byl již zahájen na stránkách mlynska-kola.cz, v předprodeji můžete také zakoupit zvýhodněné skupinové vstupné, vstupenky bude možné zakoupit také na místě za plnou cenu. Veškeré informace naleznete také na Facebooku na události: Mlýnská kola 2022.

Akce se pořádá za jakéhokoliv počasí. V případě nepříznivého počasí jsou připraveny kryté stany i kryté zázemí, vždy se však počasí vyvedlo, proto snad i letos bude festivalový den slunečný. Přijďte se pobavit a užít si festival s rodinnou atmosférou. Změna programu je vyhrazena.

Za organizátory festivalu – Roman Dušek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This