Muži hledanému policií se stalo osudným, přehrabování kontejneru s elektroodpadem

 Muži hledanému policií se stalo osudným, přehrabování kontejneru s elektroodpadem

Strážníci MP předali PČR hledanou osobu na níž byl vydán příkaz k zatčení


V pátek 13.8. po ránu oznámil občan na telefon městských strážníků v Mladé Boleslavi, že poblíž 8. Základní školy je umístěn kontejner na elektroodpad, který je vykrádán nějakým mužem.

Občan podávající oznámení nebyl schopen přesně určit adresu místa. Strážník místní znalostí vytipoval dvě lokality, kde jsou umístěny zmíněné kontejnery na elektroodpad. První zvolená lokalita strážníkem byla ta správná.

Na místě hlídka zjistila muže české národnosti, který z kontejneru odcizil různé elektrosoučástky, které si skládal do igelitové tašky. Jako důvod svého jednání uvedl, že hodlá tento materiál zpeněžit.

Další podrobnější lustrací muže v databázi hledaných a pohřešovaných osob bylo zjištěno, že muž je hledaný policií ČR a je na něho vydán příkaz k zatčení. Ještě než byl předán polici ČR k úkonům, pro něž byl vydán na muže příkaz k zatčení, byl současný zjištěný přestupek krádeže vzhledem k jeho v nedávné minulosti velmi bohatému přestupkovému jednání, oznámen příslušnému správnímu odboru města Mladá Boleslav k dořešení.

Odcizený elektroodpad byl po zadokumentování vrácen zpět do kontejneru.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This