Policie řeší krádež auta v Mladé Boleslavi. Po vozidle vyhlásila pátrání

 Policie řeší krádež auta v Mladé Boleslavi. Po vozidle vyhlásila pátrání

Mladoboleslavští policisté řeší případ krádeže osobního vozidla Citroen C3, které v Mladé Boleslavi odcizil zatím neznámý pachatel.

Vozidlo modré barvy (r.z. 4S5 5599, VIN: VF7FCHFXB27330290) bylo odcizeno v ulici Sirotkova na parkovacím místě před domem č. p. 337. Ke krádeži došlo v době od 23. 7. 20:00 hodin do 24. 7. 12:00 hodin. Auto mělo na zadním skle nalepenou nálepku Mistr světa v Rally 2004.

Policisté ihned po přijetí oznámení vyjeli na místo a provedli jeho ohledání a prvotní úkony. Po vozidle je vyhlášeno celostátní pátrání a případ je prošetřován jako přečin krádeže.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout a vozidlo najít, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase a místě mohli spatřit podezřelou osobu. Poznatky, které by vedli k odhalení totožnosti pachatele nebo informaci, kde se vůz nachází, sdělte, prosím, neprodleně mladoboleslavským kriminalistům osobně na jejich služebně v Mladé Boleslavi nebo na telefonním čísle 735785751. Velmi by nám pomohli informace k totožnosti osob na fotografii. Kontaktovat můžete také stálou službu Obvodního oddělení Mladá Boleslav na čísle  974877522. Volat můžete i na bezplatnou linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Markéta Johnová.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This