Na Dubcích se počítá s poliklinikou a další bytovou výstavbou

 Na Dubcích se počítá s poliklinikou a další bytovou výstavbou

V souvislosti s otevřením Obchodního centra Dubce představil developer Ing. Martin Žák projekty a návrhy dalšího směrování, kterými by měla a mohla pokračovat výstavba na Dubcích.

Billa na Dubcích v Mladé Boleslavi
slavnostní otevření prodejny v OC Dubce. Developer Ing. Martin Žák (vpravo) a vedoucí prodeje ve společnosti BILLA David Kec.

V OC Dubce se bude nacházet ještě restaurace, posilovna, kancelářské plochy k pronájmu a podzemní parkoviště, kde si mohou lidé z okolí pronajmout dlouhodobé parkovací stání. Parkování pod OC nebude sloužit návštěvníkům obchodů, a to z důvodu zachování klidu a minimalizace dopravy na příjezdu mezi bytové domy.

Předpokládaný rozvoj výstavby na Dubcích v blízkosti OC Dubce v Mladé Boleslavi
předpokládaný rozvoj výstavby na Dubcích v blízkosti OC

Počítá se s výstavbou polikliniky, kde se budou nacházet nejen zdravotnické služby, ale i lékárna a další dvě menší komerční plochy pro doplnění potřeb k OC Dubce.

Následně bude vznikat další bytová výstavba v řadových domech o 2 až 3 bytových jednotkách navazující na stávající bytovou výstavbu. Studie a projekty bytové výstavby v přímém sousedství OC Dubce se budou kompletovat v dohledné době.

Reklama

Další bytová výstavba domů se bude realizovat v bývalém prostoru zahradnictví, kde se v uzavřeném soukromém areálu budou nacházet převážně řadové domy, ale i jednotlivé domy s větší zahradou.

Projekt "PODOLEC- DUBCE" v bývalém zahradnictví
Projekt „PODOLEC- DUBCE“ v bývalém zahradnictví
Projekt "PODOLEC – DUBCE" v bývalém zahradnictví
Projekt „PODOLEC – DUBCE“ v bývalém zahradnictví

Aby toto území mohlo celkově fungovat a nevznikaly problémy v dopravě, tak se v dohledné době bude též realizovat kruhový objezd v křižovatce Pražská a ul. Mileny Hážové.

Předpokládaný Rozvoj výstavby na Dubcích v blízkosti OC
kruhový objezd, poliklinika, bytová zástavba na Dubcích v blízkosti OC

Také se rodí myšlenka na využití stávající polní cesty za OC směrem k parku Štěpánka. A to k zachování stávajícího využití pro volnočasové aktivity, procházek nebo běh po zpevněné cestě ohraničené alejí stromů s občasným zákoutím pro odpočinek.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This