Na Mladoboleslavsku bourala tři auta, záchranáři ošetřili ženu a dítě

 Na Mladoboleslavsku bourala tři auta, záchranáři ošetřili ženu a dítě

Foto: ilustrační / ZZS

U Bezna na Mladoboleslavsku dnes havarovala tři osobní auta. Jedno skončilo v příkopu, další kvůli nehodě na silnici zastavilo a třetí do něj zezadu nabouralo. Záchranáři ošetřili ženu a dítě a převezli je do nemocnice. Silnice I/16, která je hlavní spojnicí mezi Mladou Boleslaví a Mělníkem, byla kvůli nehodě dočasně uzavřena, vyplynulo z informací policie a záchranné služby.

Reklama

Událost se stala kolem 14:30 v úseku mezi Beznem a Jizerním Vtelnem. Jednadvacetiletá řidička z neznámých příčin sjela do příkopu. Na silnici poté zastavil devětatřicetiletý šofér. „Chtěl se podívat, co se stalo, a ženě pomoci. Zezadu do něj ale nabourala další řidička, které měla ve vozidle dítě,“ řekla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Padesátiletá žena a dítě z posledního vozu skončily v péči záchranářů. Podle mluvčí středočeské záchranné služby Moniky Novákové neměly viditelná poranění. „Záchranáři je vyšetřili a poté převezli k dovyšetření do nemocnice v Mladé Boleslavi,“ dodala mluvčí. Ostatní vyvázli bez zranění.

Podle Schneeweissové nikdo z účastníků nehody před jízdou nepil alkohol. Příčinu a okolnosti nehody policisté vyšetřují.

Zdroj: ČTK

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This