Na Mladoboleslavsku hygienici evidují 3 nakažené koronavirem

 Na Mladoboleslavsku hygienici evidují 3 nakažené koronavirem

Zdroj: mattthewafflecat / www.pixabay.com

Aktuálně 3 nakažení na Mladoboleslavsku

Středočeští hygienici evidují k pátku 20. března 3 případy onemocnění novým koronavirem Covid-19.
Informovala o tom středočeská krajská hygienická stanice. Mladoboleslavsko má tak v rámci kraje momentálně jeden z nejnižších počtů nakažených.
Hůře je na tom sousední Mělnicko, kde hygienici evidují 12 pozitivní případů a Nymbursko, kde bylo k pátečnímu dni evidováno 5 nakažených.
Nejvíce nemocných
lidí Covidem-19 hlásí Praha-východ a Benešovsko, a to shodně 13 lidí.
Nejlépe je na tom Rakovnicko, kde je jen jeden nakažený.

6 Komentářů

 • Dobrý den
  Proč pravidelně, objektivně a pravdivě neuvadíte počty nakažených a počty lidí v karanténě v našem městě? Jsem přesvědčený že to je informace která nás nyní velmi zajímá a může působit i jako prevence.
  K čemu tam jste?

  • Dobrý den, jsme soukromý informační portál, který nemá nic společného s vedením města. Vycházíme z údajů, které nám zašlou instituce jako magistrát, hygienická stanice a podobně. Pokud je nedostaneme, tak nemáme o čem informovat. Takže Vaše dotazy směřujte prosím na http://www.mb-net.cz

 • Budou se vyhledávat dle evidence obyvatel senioři /70 a více/,kteří nikoho nemají, ani chytrý telefon,ani desinfekci a ani roušky.Málo jsou informováni.Děkuji.

  • Dobrý den, jsme soukromý informační portál, který nemá nic společného s vedením města. Vaše dotazy směřujte prosím na http://www.mb-net.cz

 • Dobrý den,
  zajímalo by mně kdy budou už konečně uzavřeny všechny školky.Magistrát se uzavřel v nedobytnou pevnost a my pracující musíme vodit děti přes město do těch pár ještě otevřených školek(obsazenost školky je cca3-5 dětí).Snad všichni by chtěli chránit svoje děti ale na magistrátu asi myslí jen na sebe.Primátore děkujeme,hlavně že vy jste v bezpečí.Magistráte probuď se,Ty tu máš být pro nás!

  • Dobrý den, jsme soukromý informační portál, který nemá nic společného s vedením města. Vaše dotazy směřujte prosím na http://www.mb-net.cz

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This