Nadační fond Škoda Auto mění kilometry v nadační příspěvky

 Nadační fond Škoda Auto mění kilometry v nadační příspěvky

Jedenáct mladoboleslavských veřejně prospěšných projektů má díky grantové výzvě Nadačního fondu Škoda Auto Pohybem pro dobrou věc šanci získat nadační příspěvek až 30 000 Kč. O celkové výši rozdělované částky rozhodují svým pohybem od začátku února občané celého Mladoboleslavska.

Stačí se v mobilní aplikaci Strava zapojit do sportovní výzvy programu ŠKOFIT a zaznamenávat své kilometry zdolané během nebo chůzí.

Nadační fond Škoda Auto připíše za každý kilometr dvě koruny na realizaci projektů, jako jsou například kurzy pro děti a dospělé s mentálním postižením, oprava vzácných historických varhan nebo projekty s cílem podpory pohybového rozvoje dětí a další.

Stažení aplikace je zdarma, kromě chytrých telefonů se systémem IOS nebo Android je kompatibilní i s celou řadou chytrých hodinek.

Za první týden od spuštění výzvy se zapojilo 187 členů, kteří za sebou mají 2 370 pokořených kilometrů,“ říká Ladislav Kučera z Nadačního fondu, „K plné podpoře všech 11 přihlášených projektů je potřeba zdolat necelých 150 000 kilometrů. Věříme, že kilometry budou v dalších dnech a měsících přibývat a že se nám společně podaří potřebnou částku vysportovat.“

Sportovat se bude do 30. listopadu 2021.

Přihlášené projekty o přízeň veřejnosti bojovaly už v prvním kole výzvy na začátku letošního roku, kdy v rámci hlasování nasbíraly dohromady 1 518 lajků. Projekty s větším počtem lajků z prvního kola mají také šanci dosáhnout na vyšší finanční příspěvek.

Kompletní přehled přihlášených projektů najdete na webu Nové Boleslavsko. Informace o tom, jak se registrovat do programu ŠKOFIT a jak pracovat s aplikací Strava najdete zde.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This