Nejméně dva roky prodával drogy na Mladoboleslavsku, teď si pro něho došli policisté

 Nejméně dva roky prodával drogy na Mladoboleslavsku, teď si pro něho došli policisté

Foto: pixabay.com

Kriminalisté z Mladé Boleslavi obvinili 36letého muže z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Právě tento muž měl na různých místech města Mladá Boleslav, Josefův Důl a na dalších místech prodávat pervitin nejméně od roku 2020 do konce roku 2022.

Reklama

„Kriminalistům se podařilo zjistit nejméně 40 případů, kdy drogu prodával několika osobám. V době zadržení měl u sebe dnes již obviněný muž více jak 11 gramů krystalické látky s účinnou látkou metamfetaminu.“ sdělila mluvčí policie Barbora Schneeweissová

Mladoboleslavští kriminalisté zahájili trestní stíhání 36letého muže, kdy mu v případě prokázání viny a odsouzení hrozí až 5letý trest odnětí svobody.

1 Komentář

  • To je teda úspěch. Kolem Kauflandu prodávají cikáni drogy , řvou na lidi , po setmění je i napadají , ožralí a zfetovaní, budí všechny okolo a do toho se tam prochází hlídka prevence kriminality. A když už dojede ta policie ,tak je cikáni obklopí , raději ani z auta nevylezou a člověk slyší od policajtu jen ,že budou teda věřit tě cikánské verzi. Až potom co se najdou další svědci, kteří mají odvahu dojít na stanici a ukázat na pachatele , potom aspoň na oko dělají, že něco dělají.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This