Opilci i rváči zaměstnávali strážníky o víkendové noci

 Opilci i rváči zaměstnávali strážníky o víkendové noci

Ze svodky městské policie v Mladé Boleslavi ze dne 9 – 10.12. vybíráme několik událostí, které v souvislosti s alkoholem, museli řešili strážníci.

Reklama

V 22,00 hodin telefonicky oznámila zaměstnankyně provozovny Dřevák v ulici třída Václava Klementa, že se tam nachází muž, který je pod vlivem alkoholu natolik, že není schopen jakékoliv komunikace a pohybu. Strážníci po příjezdu na místo muže zjistili, dále bylo zjištěno, že se jedná o občana české národnosti. Vzhledem k celé situaci strážník na místo přivolal záchrannou službu, která si muže převzala do své péče a následně jej převezla do oblastní nemocnice k dalšímu vyšetření.

sanita odváží opilce ze Dřeváku

V 00,50 hodin telefonicky oznámil občan, že v ulici Havlíčkova u obchodního domu Hecht leží nějaký muž. Hlídka po příjezdu na místo muže zjistila, tento byl rovněž natolik pod vlivem alkoholu, že nebyl schopen chůze a souvislé komunikace sice pomočen, ale při vědomí. Kontrolou totožnosti bylo zjištěno, že se jedná o občana polské národnosti. I k tomuto muži strážníci přivolali záchrannou službu, která si muže převzala k dalšímu vyšetření a k nocování na záchytné protialkoholní stanici.

pomočenáý opilec před firmou Hecht

V 01,50 hodin zjistil zaměstnanec kamerového systému na křižovatce ulic Blahoslavova a třída Václava Klementa rvačku několika osob. Operační důstojník na místo vyslal motorizované hlídky. Hlídka po příjezdu na místo spatřila tři ležící osoby na pozemní komunikaci. Tyto osoby se vzájemně držely za oblečení. Jednalo se o tři muže. Hlídka vyzvala muže jménem zákona, ať okamžitě upustí od svého jednání. Muži výzvy uposlechli. Hlídka následně vyzvala všechny tři muže k prokázání totožnosti a k podání vysvětlení. Jeden z mužů na místě sdělil, že byl fyzicky napaden a jako agresora označil přítomného mladíka. Svědkem celé události, který byl na místě, výpověď poškozeného potvrdil a také řekl, že chtěl oba muže od sebe oddělit a zabránit tak dalšímu napadání mezi nimi.

Napadený sice neměl viditelné poranění, avšak požadoval lékařské ošetření a proto mu byla hlídkou Městské policie přivolána ZZS, která si následně poškozeného odvezla do oblastní nemocnice Mladá Boleslav. Operátor kamerového systému Městské policie monitoroval další dva muže, kteří byli také na místě incidentu a měli se jej přímo účastnit, ale místo opustili před příjezdem hlídky strážníků.

Reklama

Operační důstojník však vyslal na místo jako posilu další motorizovanou hlídku Městské policie a tuto naváděl směrem jejich odchodu. Tato druhá hlídka oba muže následně zjistila v areálu Výstaviště Alfa, tedy v místě, kde se nacházejí další noční podniky (Hakla bar, Slunce), kde se jeden z nich ukrýval za betonovou zídkou vlevo za vjezdem a druhý stál nedaleko od něho. Na místo byla cestou operačního důstojníka přivolána hlídka policie ČR, která si na místě celou událost od strážníků převzala.

1 Komentář

  • Jen tak dál

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This