Opilý muž v Mladé Boleslavi zdemoloval auto železnou tyčí

 Opilý muž v Mladé Boleslavi zdemoloval auto železnou tyčí

Foto: Městská policie MB

V neděli nad ránem byla hlídka městské policie přivolána do Jiráskovy ulice v Mladé Boleslavi s tím, že zde nějaký člověk ničí zaparkovanou dodávku. „Oznamovatelka uvedla, že vandal již utrhl zrcátko a do vozidla kope,“ upřesnil ředitel městské policie Tomáš Kypta.

Strážníci na místě nalezli muže, který zuřivě kopal a mlátil do zaparkovaného auta tyčí a nenechal ničení auta ani na jejich výzvu. Na výzvu strážníků reagoval až napodruhé a vzhledem k tomu, že byl agresivní, museli strážníci použít i pouta. „Pro podezření ze spáchání trestného činu byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření,“ dodal Tomáš Kypta.

Vzhledem ke stavu zadrženého muže policisté strážníky požádali ještě o pomoc s transportem opilce na záchytku. Tam nadýchal 3,19 promile alkoholu, a ještě než byl definitivně uložen na lůžko, pokusil se kopem napadnout jednoho z členů ostrahy. Znovu tedy museli strážníci zasáhnout, aby se uklidnil a přestal ohrožovat okolí, teprve pak mohl na lůžku začít střízlivět.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This