Policie v Mladé Boleslavi hledá podezřelého z porušování domovní svobody

 Policie v Mladé Boleslavi hledá podezřelého z porušování domovní svobody

Již od prosince minulého roku šetří mladoboleslavští policisté případ porušování domovní svobody, kterého se dopustil zatím neznámý muž.

Ten se pohyboval po prostorách domu v ulici U Stadionu v Mladé Boleslavi, kde vnikl ze společných prostor chodby do jednoho z bytů. V chodbě bytu následně v odcizil sadu klíčů, drobnou finanční hotovost, klíče od vozidla a balíček karet a z místa následně utekl.

Ve společných prostorách bytového dobu podezřelého muže zachytily kamery, kde je i vidět, jak mu karty po cestě vypadnou na zem.

Poškozenému muži vznikla škoda ve výši 3 tisíce korun, co je však závažnější je to, že zatím neznámý muž vniknul do bytu neoprávněně a zde se i pohyboval, dopustil se tak trestného činu porušování domovní svobody, za což mu může hrozit až 2letý trest odnětí svobody,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Muž je středně vysoký, oblečen byl do výrazné červené bundy a červené kšiltovky s nápisem a černým kšiltem, dále měl světlejší džínové kalhoty a bílé boty. Na zádech nesl černý batoh a v ruce koloběžku, na které pravděpodobně následně z místa odjel.

Policisté přijmou jakékoliv poznatky k osobě podezřelého muže na lince 158 nebo přímo na tel. čísle 974 877 522.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This