Policie v Mladé Boleslavi vyšetřuje vraždu. Muž ubodal spolubydlícího

 Policie v Mladé Boleslavi vyšetřuje vraždu. Muž ubodal spolubydlícího

Foto: Městská policie MB / Srpen 2020

Policie zadržela a obvinila z vraždy muže, který podle ní v neděli v Mladé Boleslavi ubodal spolubydlícího. V případě prokázání viny a odsouzení mu hrozí až dvacetiletý trest. O vazbě dnes rozhodne soud. Informovala o tom policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Třiačtyřicetiletý muž v neděli mezi 3:00 a 4:00 podle kriminalistů napadl nožem svého čtyřiapadesátiletého spolubydlícího. Zranění, která mu tím způsobil, byla tak vážná, že jim přímo na místě podlehl,“ uvedla Suchánková. Muži před konfliktem navštívili diskotéku, kde pili alkohol, poté podle dosavadního vyšetřování následovala hádka a fyzické napadení. Policejní vyšetřování pokračuje.

Státní zástupce soudu navrhl uvalení vazby na obviněného muže, aby se případně nevyhýbal trestnímu stíhání a nepůsobil na nevyslechnuté svědky. Podezřelý byl už v minulosti odsouzený za pokus o vraždu.

Od začátku letošního roku vyšetřují krajští kriminalisté na území Středočeského kraje čtrnáctý případ vraždy nebo pokusu o vraždu. Za celý loňský rok vyšetřovali policisté v regionu 17 těchto trestných činů.

AKTUALIZOVÁNO: Soud dnes poslal muže do vazby. „Návrh byl ze strany soudce akceptován, další vyšetřování proti obviněnému bude probíhat vazebně,“ uvedla Suchánková.

Zdroj: ČTK

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This