Policie vyšetřuje hromadnou rvačku v Mladé Boleslavi

 Policie vyšetřuje hromadnou rvačku v Mladé Boleslavi

Foto: Městská policie MB

V pátek večer, kolem půl sedmé, zasahovaly policejní hlídky, a následně i hlídky městské policie, v ulici 9. května v Mladé Boleslavi, kde došlo k fyzickému napadení mezi větším počtem osob, a to jak mužů, tak i žen.

“Hlídky okamžitě jednaly a vzhledem k tomu, že stále se napadající osoby nereagovaly na žádné výzvy, použili policisté donucovací prostředky (hmaty, chvaty, pouta a slzotvorný prostředek), aby zabránili dalšímu fyzickému napadání,” uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Následně pak zadrželi 4 osoby (dva muže a dvě ženy), které předvedli na policejní oddělení k podání vysvětlení. “Podle všeho, a ze zatím prvotních šetření vyplývá, že důvodem fyzického napadení byly zatím nespecifikované verbální útoky členů rodiny sedících v parku a procházející dvojice (muže a ženy), kdy vše ještě umocnil alkohol,” dodala Suchánková.

Policisté v dané věci provádějí šetření a zjišťují konkrétní okolnosti incidentu. V dané věci již ale zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin výtržnictví, z něhož podezřívají 4 osoby (2 muže, 2 ženy). V rámci šetření a objektivního posouzení účasti jednotlivých osob na incidentu prověřují i zajištěné kamerově záznamy.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This