Policie vyšetřuje krádež elektrokoloběžky v Mladé Boleslavi. Poznáte muže na záznamu?

 Policie vyšetřuje krádež elektrokoloběžky v Mladé Boleslavi. Poznáte muže na záznamu?

Foto: Policie ČR

Mladoboleslavští policisté se již od počátku měsíce května snaží objasnit případ krádeže elektrokoloběžky zn. Xiaomi, kterou si její majitel zaparkoval a řádně zabezpečil před obchodním centrem v Jičínské ulici v Mladé Boleslavi. K celé události došlo 3. května 2024 po 13. hodině. Policie nyní žádá veřejnost o pomoc s pátráním po muži na videozáznamu.

Reklama

Neznámý muž s batohem nejprve vešel do prostor obchodního centra, po chvíli ale vyšel ven a ve chvíli, kdy se kolem elektrokoloběžky nepohybovalo tolik osob, vyndal z batohu nachystané kleště a několik minut se snažil zničit lankový zámek, což se mu nakonec i podařilo. Poté na elektrokoloběžce za 19 tisíc korun z místa odjel.

„Policisté pátrají po totožnosti muže na kamerovém záznamu a současně i svědcích celé události. Pokud muže na záznamu poznáváte, zavolejte prosím policistům OOP Mladá Boleslav na tel. číslo 974 877 522 nebo na mobilní telefon 735 785 751. Za jakékoliv poznatky nebo informace, které by pomohly s objasněním případu, děkujeme,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Zdroj: Policie ČR

Reklama

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This