Posádka passatu v potoce tvrdila, že řídila člun

 Posádka passatu v potoce tvrdila, že řídila člun

Passat v potoce

Kuriózní dopravní nehoda se odehrála v neděli dopoledne u MartinovicŘidič osobního vozidla Passat tam u místní benzinové čerpací stanice sjel na louku a následně do potoka. 

Podle našich informací byl muž za volantem pod vlivem drog. Zřejmě i proto si myslel, že po vodě popluje jako parník.

S vozidlem v potoce ujel několik desítek metrů, nakonec ale jeho jízda skončila těsně za mostem. Z vozidla se ale řidič ani jeho spolujezdec nemohli dostat, neboť vozidlo obklopovaly břehy Přepeřského potoka. Na místo proto vyjely všechny záchranné složky.

Hasičský jeřáb

Za pomoci ženijního nářadí jsme museli břehy odkopat, následně jsme obě osoby vyprostili za pomoci páteřové desky a vakuových matrací,“ uvedl na místě nehody velitel zásahu mladoboleslavských hasičů s tím, že po vyšetření nehody dopravními policisty bude probíhat vyproštění vozidla. Na místo proto dorazil i hasičských jeřáb.

Passat vs. člun

„Ve vozidle se nacházeli podchlazení muži, kteří jevili známky intoxikace. Dle jejich výpovědi se měli do strouhy dostat už včera a chvíli zkoušeli jet bahnem a vodou. I když oba posádkám tvrdili, že řídili člun, auto nesouhlasilo a daleko je nedovezlo,“ popsala stav mužů mluvčí záchranné služby Petra Effenbergerová.

U řidiče byl proveden test na přítomnost omamných a psychotropních látek s pozitivním výsledkem,“ uvedla policejní mluvčí Martina Fejfarová.

Dopravu na místě teď řídí kyvadlově policistéS dalším omezením dopravy je nutné počítat při samotném vyprošťování osobního vozidla z potoka.

1 Komentář

  • V Chorvatsku jsem viděl všechno, ale něco takového ne.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This