Strážníci i policisté museli zakročit proti agresivním opilcům

 Strážníci i policisté museli zakročit proti agresivním opilcům

Foto: Městská policie MB

V neděli 18. října před 20. hodinou se na městskou policii telefonicky obrátila žena, která uvedla, že na benzínové stanici OMW v ulici Jičínská jsou tři podnapilí muži, kteří verbálně napadají obsluhu i zákazníky a odchází směrem ke kruhovému objezdu.

Pomocí kamerového systému strážníci viděli, jak jeden z mužů na kruhovém objezdu skočil na kapotu vozidla, jehož řidič je pouštěl na přechodu pro chodce. 

Před příjezdem hlídky už situaci na místě řešila policie. Třetí muž odešel zpět na benzinovou stanici, kde už se nacházeli strážníci, které muž začal také verbálně napadat. Nereagoval ani na výzvy, aby si nasadil roušku. Následně venku před hlídkou začal popíjet alkohol, přičemž se dál choval vulgárně a agresivně.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o silně podnapilého muže, který nezvládal své chování, také bylo zjištěno, že je zraněn v obličejové části, byla na místo přivolána RZS. Před jejím příjezdem byla muži v rámci bezpečnosti nasazena pouta,” uvedl ředitel městské policie Tomáš Kypta.

Záchranná služba muže za asistence strážníka převezla do nemocnice. Po ošetření lékař rozhodl o jeho umístění na záchytnou stanici.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This