Potyčka v baru v Mnichově Hradišti skončila vážným zraněním. Policie hledá svědka

 Potyčka v baru v Mnichově Hradišti skončila vážným zraněním. Policie hledá svědka

Foto: PČR

Mezi jednačtyřicetiletým mužem z Mladoboleslavska a třemi cizinci došlo 4. března v baru v Mnichově Hradišti nejprve ke slovní rozepři a následně i potyčce. Policisté z Mnichova Hradiště hledají muže, který byl svědkem incidentu.

Reklama

K události došlo v sobotu 4. března kolem druhé hodiny v noci. „Jednačtyřicetiletý muž měl strčit do jednoho z cizinců a ten měl následně upadnou ze židle na zem. To jednoho z cizinců rozzlobilo natolik, že vzal do ruky skleněný půllitr a udeřil muže do hlavy,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Následným ošetřením a vyšetřením v nemocnici bylo zjištěno, že muž utrpěl nejen tržné poranění, ale i prasklinu lebky.

Policisté již všechny účastníky incidentu vyslechli, ale s objasněním celé události by jim mohla pomoci i výpověď zatím neznámého svědka, který incident viděl.

„Žádáme svědka na fotografii, aby se policistům přihlásil a poskytl jim důležité informace k potyčce mezi muži. Zároveň žádáme i ostatní občany, aby se v případě, že svědka na fotografii poznají, přihlásili taktéž, a to na linku 158 nebo přímo policistům Obvodního oddělení Mnichovo Hradiště na tel. číslo 974 877 710,“ dodala Schneeweissová.

Zdroj: Policie ČR

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This