Při kontrole ubytoven v Mladé Boleslavi policisté našli drogy i hledané osoby

 Při kontrole ubytoven v Mladé Boleslavi policisté našli drogy i hledané osoby

Foto: PČR

Další kontrolní akci zaměřenou na ubytovny, nákupní centra a další objekty v Mladé Boleslavi realizovali policisté spolu s kynology a jejich služebními psy. Celá akce proběhla 10. května od dopoledních do odpoledních hodin.

Reklama

Policisté zkontrolovali celkem 8 ubytoven a následně se přesunuli ke kontrolám i do obchodních center a dalších vytipovaných míst ve městě.

Zjišťovali, zda se cizinci, kteří na ubytovnách bydlí, zdržují na území České republiky legálně a zda splňují všechny náležitosti, které jim stanoví zákon o pobytu cizinců. Zaměřili se i na to, zda se na ubytovně nevyskytují drogy. K tomuto účelu byli využiti služební psi. To se jim i podařilo a ve 3 případech bylo na ubytovně nalezeno menší množství drogy.

Foto: PČR

Dále policisté zjišťovali, zda osoby neprochází celostátním pátráním. Jednoho cizince, který je veden v celostátním pátrání odhalili na ubytovně, dalšího pak při kontrole v nákupním centru.

„Mladoboleslavští policisté se na kontroly ubytoven nebo jiných zájmových míst zaměřují pravidelně a další obdobné akce budou realizovat i nadále,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This