Řidič agresivní jízdou po chodníku málem srazil ženu

 Řidič agresivní jízdou po chodníku málem srazil ženu

Foto: Ilustrační / canva.com

Řidič najížděl ve městě na chodníky, málem srazil ženu a těsně minul několik vozidel. Po zastavení městskou policií obvinil jednoho ze strážníků z opilosti. Následně pak situaci řešila hlídka PČR.

Reklama

Dne 3.10. v 20.30 hodin oznámila žena telefonicky na služebnu městské policie v Mladé Boleslavi, že byla málem sražena řidičem, který vjel v Havlíčkově ul. na chodník. Oznamovatelka jela za vozidlem a informace o směru jízdy byly předávány cestou OD MP hlídkám v terénu. Vozidlo kličkovalo přes jízdní pruhy a najíždělo na chodníky, několikrát došlo málem ke střetu se zaparkovanými vozidly.

Vozidlo nakonec zastavilo v ul. Galetova za křižovatkou s ul. Mjr. Frymla. Strážníci vyzvali řidiče k předložení dokladů a podrobení se orientační dechové zkoušce, kterou řidič odmítl. Řidič navíc obvinil jednoho ze zasahujících strážníků, že je pod vlivem alkoholu. Strážníci proto přivolali hlídku PČR, která po delším čekání přijela na místo a provedla dechovou zkoušku u strážníků s negativním výsledkem, ale u kontrolovaného řidiče bylo naměřeno 2,66 promile v dechu. Policisté si následně převzali celou věc k dalšímu opatření.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This